משלוח חינם ברכישה מעל 149 ש"ח עד 2 ימי עסקים
מכבדים באתר את מועדוני חבר ו-Buyme
אפשרות ל-12 תשלומים שווים ללא ריבית
12 חודשי אחריות ושירות לקוחות מלא
עקבו אחרינו

קומקום חשמלי או מכונה להכנת בקבוק לתינוק?

אחד מהנושאים היכולים להיות מאוד מתסכלים הורים רבים בהקשר של תינוקות בעיקר בחודשי החיים הראשונים, בהם האוכל היחידי אותו הם אוכלים זה הנקה או פורמולה מתאימה.

במהלך השנים פותחו והמוצאו מוצרים שונים אשר מטרתם להקל על ההורים בנושא הכנת המזון לתינוק שלהם, הורים הבוחרים להאכיל את ילדם באמצעות בקבוק, בין היתר מוצרים לסטריליזציה במיקרוגל במקום הרתחה בסיר כמו פעם, בקבוקים מיוחדים העוזרים להפחית ואף למנוע גזים, מחלק מנות לפורמולה, מחמם בקבוקים חשמלי ועוד.

מספר דברים מאתגרים הורים המאכילים את תינוקם באמצעות בקבוק בין היתר הטמפרטורה של האוכל, שכן יש תינוקות רגישים אשר ימנעו מאכילה אם האוכל יהיה חם מדי או קר מדי.

אין ספק שכאשר התינוק מתחיל לבכות מרעב זה אחד מהדברים היותר מלחיצים להורה, והזמן שלוקח להכין את בקבוק האוכל החל מהוספת האבקה, הניעור והחימום יכול לקחת דקות רבות, ובזמן  זה הבכי לעיתים כבכי היסטרי, מרגיש כמו נצח.

לשם כך פותחו מוצרים ומכשירים שונים אשר עוזרים לקצר תהליכים בהכנת בקבוק לתינוק למשל מחמם בקבוקים, קומקום חשמלי, מכונה להכנת בקבוק לתינוק וכדומה.

 

קומקום חשמלי לתינוקות, כיצד הוא עובד?

קומקום חשמלי לתינוקות הינו קומקום ייחודי שפותח בכדי לעזור להורים עם נושא המים הרתוחים איתם מכינים את המזון לתינוק בשנת החיים הראשונה של הילד. הקומקום מרתיח את המים ולאחר הרתחת המים הוא מאפשר לשמור על טמפרטורת המים הרצויה כך שכאשר באים להכין את בקבוק האוכל עבור התינוק אין צורך לחמם את הבקבוק והתכולה שבו, ובכך הוא חוסך את ההתעסקות בחימום המים כאשר רוצים להכין את בקבוק האוכל עבור התינוק.

את המים הרתוחים מעבירים מהקומקום לבקבוק, יש למזוג את הכמות הרצויה, למים הרתוחים מוסיפים את אבקת הפורמולה על ידי שימוש בכפית המדידה המצורפת, מנערים את הבקבוק היטב כדי לוודא שאין גושים ושהאבקה נמסה כמו שצריך, לעיתים מהניעור נוצר קצף המכיל אויר מה שעלול לגרום לגזים, את הבקבוק נותנים לתינוק, וחוזר חלילה בכל ארוחה.

היתרונות של הקומקום – חוסך את הצורך לחמם את הבקבוק.

 

מכונה להכנת בקבוק לתינוק – כיצד עובדת ומה יתרונותיה?

מכונה להכנת בקבוק לתינוק, לעומת קומקום חשמלי לתינוקות היא למעשה מכונה חכמה, חדשנית ומתקדמת המאפשרת הכנת בקבוק לתינוק תוך מספר שניות בודדות, 8 שניות ליתר דיוק.

המכונה מכילה את אבקת הפורמולה והמים ויודעת להכין את הבקבוק המושלם: המינון הנכון של הפורמולה עם הכמות המדויקת של המים בטמפרטורה הנכונה – ללא גושים, ללא קצף.

יתרונות נוספים של המכונה הן מהירות ההכנה, כמות האבקה המדויקת, הטמפרטורה המושלמת של התערבות בבקבוק, אין גושים או בועות היכולים לגרום לגזים. פשוטה וקלה לניקוי, מתאימה לכל סוגי הפורמולות ולכל סוגי הבקבוקים, מיכל מים גדול, מיכל אחסון האבקה אטום וסטרילי, בעלת אישורים של מכון התקנים הישראלי וה- FDA האמריקאי.

חסרונות – חבל שלא המציאו זאת קודם.

WhatsApp
דילוג לתוכן