משלוח חינם ברכישה מעל 149 ש"ח עד 2 ימי עסקים
מכבדים באתר את מועדוני חבר ו-Buyme
אפשרות ל-12 תשלומים שווים ללא ריבית
12 חודשי אחריות ושירות לקוחות מלא
עקבו אחרינו

חיטוי בקבוקי הנקה

היגיינה נכונה מומלצת בכל הנוגע לבריאות ובטיחות התינוקות. חיטוי בקבוקי הנקה היא משימה חשובה שהורים ומטפלים חייבים לבצע באופן קבוע כדי להבטיח שהתינוקות יהיו מוגנים מפני חיידקים וחיידקים מזיקים. איך מבצעים חיטוי איכותי שלב אחר שלב ביעילות, מהו האחסון הבטוח ביותר ואילו אמצעים יכולים לסייע לכם? מיד תגלו את הכל.

החשיבות הגבוהה של חיטוי בקבוקי הנקה

בקבוקי הנקה באים במגע עם חלב, רוק ובכלל כל מיני חפצים ואלמנטים מסביב, מה שהופך אותם לרגישים לזיהום על ידי מיקרואורגניזמים שונים וחיידקים שונים. חיידקים יכולים להתרבות ולהתפתח במצבים אלה והם מהווים סיכון בריאותי פוטנציאלי לתינוקות. חיטוי בקבוקי הנקה עוזר לחסל את החיידקים המזיקים הללו, ומבטיח שהתינוק שלכם צורך חלב ממקור בטוח והיגייני.

אילו שיטות קיימות לחיטוי בקבוקי הנקה?

  • הרתחה

אחת השיטות הנפוצות והיעילות לחיטוי בקבוקי הנקה היא הרתחה. אפשר לבצע את השלבים הבאים כדי להרתיח את בקבוקי ההנקה שלכם:

  • לפרק את רכיבי הבקבוק (בקבוק, פטמה, צווארון ופקק).
  • מניחים את כל החלקים בסיר גדול מלא במים מספיק כדי לטבול אותם לגמרי.
  • מביאים את המים לרתיחה ונותנים להם לרתוח לפחות 5 דקות.
  • מסירים בזהירות את רכיבי הבקבוק באמצעות מלקחיים נקיים ומניחים אותם על משטח נקי ויבש או על מתלה לייבוש באוויר.

תוכלו גם לשלב הקלה על התהליך בטיפול בבקבוקים באמצעות מכשירים מיוחדים המאפשרים גם הכנה אוטומטית של הבקבוק בכל שעה ביממה ובתוך שניות יאפשרו גם ניקוי פנימי של הבקבוק בלחיצת כפתור. חשוב לציין שהניקוי האוטומטי אינו מחליף הרתחה, אך מקל על התהליך באופן משמעותי.

  • עיקור בקיטור

עיקור בקיטור היא שיטה יעילה וידידותית לסביבה לחיטוי בקבוקי הנקה. למטרה זו ניתן להשתמש בסטריליזטור קיטור חשמלי או מעקר קיטור במיקרוגל. יש לפרק את רכיבי הבקבוק, להניח את הרכיבים בסטריליזטור לפי הוראות היצרן ולפעול לפי ההנחיות של המכשיר לגבי זמן והליך העיקור. כעת יש רק לאפשר לרכיבים להתייבש באוויר לפני ההרכבה מחדש והשימוש בהם.

איך שומרים על ניקיון הבקבוקים ואחסון נכון?

לפני הכל חשוב תמיד לשטוף את הידיים ביסודיות לפני הטיפול בבקבוקי ההנקה והרכיבים שלהם. נקו בקבוקי הנקה במי סבון חמימים ובמברשת בקבוקים ייעודית מיד לאחר כל שימוש. שטפו היטב והניחו להם להתייבש באוויר.

יש לחטא בקבוקי הנקה לפחות פעם ביום או בתדירות גבוהה יותר אם תינוקכם חולה, או אם המערכת החיסונית שלו נמוכה. את בקבוקי ההנחה יש לאחסן מחוטאים ומיובשים בכלי נקי ומכוסה כדי למזער את החשיפה לאבק וחיידקים.

חיטוי בקבוקי הנקה היא פעולה חשובה ואף קריטית בטיפול בתינוק, החיטוי מגן על התינוק מפני חיידקים וחיידקים מזיקים. על ידי עיקור והרתחה וניקיון קבוע לפני האכלה בין אם במכשור אוטומטי ובין אם באופן ידני תוכלו להבטיח שבקבוקי ההנקה של התינוק בטוחים והיגייניים. זכרו לשמור על ניקיון על ידי שטיפה ואחסון נכון של הבקבוקים, וזאת על מנת שתוכלו להביא לסביבה בריאה נטולת חיידקים ומזיקים שעלולים להזיק למערכת החיסונית של התינוק ולהביא למחלות, ווירוסים ולפגוע בו בריאותית גם לטווח הרחוק, ולא רק לטווח הקצר.

חברת biamba היא מהמובילות בתחומה בישראל בתחום המוצרים לילדים. לחברה מוצרים המספקים יציבה תקינה, אכילה טובה לצורך התפתחות תקינה ושינה רגועה גם להורים הטריים, וגם לילדים. אנו בחברה דוגלים בערכי מצוינות, במוצרים להם איכות גבוהה ומוקפדת  העומדים בכל התקנים המחמירים ביותר ובפתרונות חדשניים לשיפור איכות החיים שלכם, ושל הילדים. כל זאת לצד שירות סבלני ומכיל לצד מקצועיות ברמה גבוהה. נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את הליווי המקצועי הטוב ביותר והאישי הטוב ביותר.

 

 

WhatsApp
דילוג לתוכן