משלוח חינם ברכישה מעל 149 ש"ח עד 2 ימי עסקים
מכבדים באתר את מועדוני חבר ו-Buyme
אפשרות ל-12 תשלומים שווים ללא ריבית
12 חודשי אחריות ושירות לקוחות מלא
עקבו אחרינו

10 דברים שסבתא וסבא יכולים לעשות כדי לעזור בהנקה

בשעה טובה הגיע לעולם תינוק, או תינוקת מתוקים וכולם בהתרגשות ובצדק. מדובר באחד מפלאי העולם שמביא לאושר, שמחה ואור לכל המשפחה.

אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך הסתגלות התינוק או התינוקת הוא שלב ההנקה.

ההנקה היא שלב חשוב מאד עבור הורים טריים ועבור תינוקות וזהו שלב שדורש סבלנות, מסירות ולעיתים קרובות גם יד מסייעת.

סבים וסבתות, עם שלל הניסיון והאהבה שלהם, יכולים למלא תפקיד מרכזי במסע הקסום הזה ולהוות לא רק על ידי היכולת לעזור בהנקה ובתמיכה עם התינוק בכלל, אלא גם לחוות בעצמם הנאה מהתהליך ולראות כיצד הנכדים שלהם צומחים ומתפתחים.

הנה עשר דרכים שבהן סבתא וסבא יכולים להיות חלק בלתי נפרד מהמסע הקסום של ההנקה.

סבא וסבתא – יש לכם תפקיד חשוב

בכל צעד בחייו של התינוק או התינוקת שלכם לסבא וסבתא יש תפקידים חשובים מרכזיים ומהותיים בחייכם ובחיי הנכדים המתוקים שלהם שרק הגיעו לעולם.

הנה 10 דברים שסבא וסבתא יכולים לסייע בהם במהלך אחד התהליכים החשובים ביותר הקשורים להנקה:

  • קניות לבית – הגעתם של תינוקות חדשים לעולם ואל המשפחה זה מאורע מרגש לכולם, גם להורים הטריים, גם לאחים או האחיות אם ישנם ואלו לא ילדים ראשונים וגם כמובן לסבים והסבתות. זה הזמן לסייע בקניות לבית אם צריך של מזון, מצרכים שונים אחרים ודברים עבור התינוק או התינוקת החדשים. הקניות לא רק יסייעו כלכלית אם יש אפשרות, אלא גם מנטלית ויורידו משימה אחת נוספת מעל כתפי ההורים הטריים.
  • סיוע במטלות הבית – השתלטות על משימות כמו בישול, ניקיון או ריצות וסידורים יכולה לאפשר לאם הטרייה להתמקד בהנקה ולנוח בעת הצורך. עזרה מעשית זו היא לעתים קרובות יותר חשובה ממה שהיא נראית ומביאה לנחת גדולה.
  • עזרה עם הילדים בבית – אם יש אחים גדולים יותר, הסבים והסבתות יכולים לעסוק בהם בפעילויות, ולהבטיח שהם מרגישים אהובים ומטופלים, בזמן שההורים מתמקדים בתינוק או בתינוקת החדשים.
  • בישולים – אין כמו אוכל של אבא ואמא וכולם יודעים את זה. תזונה מזינה חיונית לאם המניקה. הסבים והסבתות יכולים לעזור על ידי הכנת ארוחות בריאות, ובכך להבטיח שהאם תאכל כראוי. בנוסף לכך, אתם יודעים שזה הרי פינוק אמיתי כשאבא ואמא באים לבשל.
  • רכישת ביאמבה בר – אם אתם רואים שהלילות של ההורים הטריים הם קשים, תוכלו לסייע. או להיות עם התינוק או התינוקת לאחר ההאכלה ולקום אליהם לאחרי כן אם יש צורך, או גם רכישה של מכשיר מיוחד להכנת תמ"ל בתוך שניות בהחלט יוכל לסייע. ביאמבה בר מאפשר הכנת בקבוקי תמ"ל בתוך 8 שניות מרגע הלחיצה על הכפתור, בטמפרטורה מושלמת וביכולות מהירות לדחיסות ברמה איכותית מהטובה ביותר המונעת גזים אצל התינוקות. כך שגם התינוק יהיה שבע, ישן טוב ללא גזים, וגם ההורים הטרים יוכלו לנוח.
  • כבדו את המרחב והיו סבלניים – לפעמים, התמיכה הטובה ביותר היא לדעת מתי לצעוד אחורה. כיבוד המרחב של ההורים הטריים וזמן ההתקשרות עם התינוק הוא צעד חשוב שיעניק סיוע גדול וההורים הטריים יעריכו זאת מאד.
  • זמן עם הנכדים זאת מתנה – האם המניקה שואבת? נפלא! זה הזמן שלכם לקחת את הילדים קצת אליכם וליהנות מהם. הנכדים הקטנים והמתוקים שרק הגיעו לעולם נמצאים כאן עבורכם גם. קחו את הזמן עמם, ותנו גם להורים הטריים את ההזדמנות ליהנות
  • למדו את ההורים הטריים מהניסיון שלכם – לא סתם אתם נמצאים כאן לסייע. יש לכם ניסיון יותר ממה שלכל אחד אחר. למדו את ההורים הטריים את כל הטריקים, הסודות, הרעיונות והדרכים היצירתיות לגידול הילדים בנחת. כך גם תרוויחו זמן איכות עם הנכדים, וגם עם הילדים. מצב שבו כולם מנצחים.
  •  תפרגנו לזוגיות של הזוג הטרי – אחד הרגעים היותר מורכבים עבור זוג טרי הוא הגעתם של ילדים קטנים חדשים לעולם והשינוי של התא המשפחתי הוא לא פשוט. תפרגנו לזוג הטרי, בין אם במתנה יפה, בזמן עם הנכדים שיעניק להם זמן חופשי ובין אם פשוט במילים טובות.
  • פשוט תהיו שם בשבילם – סבים וסבתות יכולים להוות חלק ביצירת סביבה מטפחת ותומכת להנקה. מעורבותם לא רק מקלה את המסע של האם אלא גם מחזקת את הקשרים המשפחתיים, ויוצרים מעגל של אהבה ואכפתיות סביב בן המשפחה החדש ביותר.

אנחנו בעידן חדשני שמבין הורים טריים וילדים

סבים וסבתות יכולים להיפוך ולהיות עמוד התווך של ההורים הצעירים מבחינת תמיכה, חוכמה ואהבה גם מסע ההנקה וגם ללא שום קשר לכך.

מדובר בקשר שחשוב מאד לטפח אותו מכל הבחינות האפשריות גם מבחינת הקשר של הסבים והסבתות עם ההורים הצעירים וגם מבחינת הקשר של הנכדים לסבים והסבתות.

כך או כך, כיום, בעידן החדשני ישנם לא מעט אלמנטים טכנולוגיים שיכולים לסייע לכל הורה צעיר, וגם לשמש בתור מתנות להורים הצעירים.

החל מביאמבה בר המספק הכנת בקבוק תמ"ל ב8 שניות בלבד ועד למחמם בקבוקים מהיר. כאשר מדובר על מוצרים לתינוקות, כיום, אפשר למצוא מוצרים חדשניים ומהנים.

מוצרים לילדים רוכשים אצל הטובים ביותר

כאשר אתם רוכשים מוצרים לתינוקות ולילדים, חשוב לזכור לרכוש במקומות איכותיים בהם אתם מקבלים את המענה המקצועי והטוב ביותר.

חברה מקצועית המאפשרת לכם לקבל מוצרים איכותיים תדע גם להעניק לכם את המענה לכל שאלה ואת האחריות לכל בעיה.

מוצרים לתינוקות חייבים לעמוד בתקנים המחמירים ביותר על מנת שיצליחו להעניק לכם את התוצאות המקסימליות.

חברת ביאמבה היא מהמובילות בישראל עבור מוצרים המהווים פתרונות משמעותיים וטכנולוגיים להורים צעירים כאשר מאחורי כל מוצר ומוצר עומד צוות המפתח אותו, בוחן אותו ומעביר אותו מבחנים מחמירים על מנת שיעמוד בתקנים.

כי חשוב לנו שהילדים שלכם יהיו שבעים, עירניים ומרוצים ושאתם ההורים תוכלו לחוות את ההורות בצורה וחלקה יותר.

WhatsApp
דילוג לתוכן