משלוח חינם ברכישה מעל 149 ש"ח עד 2 ימי עסקים
מכבדים באתר את מועדוני חבר ו-Buyme
אפשרות ל-12 תשלומים שווים ללא ריבית
12 חודשי אחריות ושירות לקוחות מלא
עקבו אחרינו

כל מה שאתם צריכים לדעת על רשימת ציוד לתינוק חדש

אנחנו יודעים עד כמה אתם מתרגשים, ואנחנו מתרגשים ביחד אתכם! בשעה טובה הגיע השלב שבו אתם מתחילים לתכנן ולהתרגש בהכנת הציוד לתינוק או התינוקת החדשים המגיעים אל העולם ואל חייכם. מאיפה תתחילו את הרשימה, מה הכי טוב לאוצר שלכם, כמה כסף צריך להכין, איך בכלל מתחילים את הרשימה ומה הכי חשוב לא לשכוח? מיד נגלה לכם את הכל.

רשימת ציוד לתינוק – מתחילים מכאן

חברת ביאמבה, המובילה בתחומה בעולם מוצרי התינוקות ממליצה לכם על מספר צעדים לפני שתתחילו עם הרשימה. לפני הכל, עברו על מה שאתם באמת צריכים ולא רוצים. הכי חשוב כאשר אתם חוזרים מבית החולים זה שיהיה לכם מה שאתם באמת צריכים. לאחרי כן, תמיד תוכלו לבצע השלמות. הצעד השני הוא לחשב את הזמן המתאים לרכישת הרשימה. כבר את התחלת הרשימה מומלץ להתחיל להכין בשבוע ה30 להיריון וזאת על מנת שיהיה לכם מספיק זמן לבצע סקר נרחב, לבדוק את המוצרים הרלוונטיים לכם וגם ללכת ולבדוק פיזית ציוד בלי שתרגישו יותר מדי כבדות. אם מדובר על נשים הנמצאות בהיריון בסיכון ובשמירת היריון מומלץ להתחיל את התהליך לפני שבוע 30 כמובן.

רשימת ציוד לתינוק חדש – אנחנו כבר מתרגשים!

  • עריסה

המקום הבטוח ביותר של התינוק או התינוקת החדשים שלכם היא העריסה, או המיטה וחדר השינה. אם התינוק ישן בעריסה אז הזמן שהוא ישן בעריסה יהיה עד 5 חודשים. אם זהו הילד הראשון ואתם מעוניינים בילדים נוספים חשוב לרכוש עריסה לה יש תו תקן והיא עשויה מעץ, כך היא תחזיק מעמד לשנים רבות ותוכל לעבור בין ילד לילד. אותו עיקרון לגבי מיטת תינוק, חשוב לבדוק ולוודא שלמיטה יש תו תקן רלוונטי ושהיא עומדת בתקנים המחמירים ביותר וזאת על מנת שתוכלו ליהנות ממיטה שתחזיק שנים רבות.

  • שידת החתלה

אם יש לכם מקום בחדר הילדים אז רכשו שידת החתלה גדולה מהסטנדרט שתוכל לשמש אתכם באופן קבוע יותר. את המזרן יש לרכוש בהתאם לגודל שידת ההחתלה על מנת שלא יחליק או שלא יהיה גדול מדי ואז ישבש את נוחות הטיפול בילדים.

  • Biamba bar

מכשיר חדשני ומהפכני לצורך הכנת בקבוקי תמ"ל לתינוק או לתינוקת. Biamba bar  מאפשר הכנת התמ"ל במהירות, בקלות ובאופן בטוח בלחיצת כפתור אחת המכשיר החדשני מצליח להכין לתינוק או התינוקת המתוקים שלכם את הבקבוק בתוך 8 שניות מרגע לחיצה על הכפתור. הבקבוקים מוכנים בכמות מדויקת, בטמפרטורה מושלמת ובריכוז מושלם ללא שום בועות או גושים הגורמים לגזים מיותרים.

  • עגלה לתינוק

בתוך מגוון העלומות של הדגמים לעגלות תינוק חשוב שפשוט תבחרו בעגלה הטובה ביותר עבורכם והמותאמת לכם אישית. בדקו היטב את העגלה והתאימו לה גם תיק פונקציונלי עם בד נוח לכביסה, תאים מרובים וגדולים וכמובן גם בעיצוב שנוח לכם.

  • סלקל בטיחותי

סל קל ומגן ראש שהוא למעשה כיסוי מרופד מבד המגן על ראש התינוק הם מצרכים בסיסיים וחשובים. על הסלקל להיות יציב, מותאם לרכב ומרופד ברמה גבוהה. כמו כן, בשלב מאוחר יותר חשוב לשלב גם כסא בטיחות לרכב ככל שהגיל עולה.

חברת biamba היא אחת החברות המובילות בתחום מוצרי התינוקות בישראל ומאפשרת תוך כך להורים צעירים וגם וותיקים ליהנות מפתרונות איכותיים וחדשניים ולשפר את בריאות הילדים. הפתרונות נוגעים בשינה איכותית, אכילה טובה והתפתחות אפקטיבית. החברה רואה במוצריה שליחות, דוגלת באיכות גבוהה, מצוינות וערכי כבוד הדדי כל זאת לצד שירות סבלני מכיל ומקצועיות גבוהה. חשוב לנו שאתם והילדים תהיו בידיים הטובות ביותר.

 

 

 

 

WhatsApp
דילוג לתוכן