עקבו אחרינו

אודות

אודות

 Biamba היא מותג  ישראלי אשר נועד על מנת להעניק לכם ההורים שלל של פתרונות טכנולוגיים המספקים מענה לפעולות השגרה הקשורות לאכילה, שינה, בריאות והתפתחות התינוק שלכם.

הצטרפותו של התינוק לתא המשפחתי שלנו בהתרגשות ובאושר עילאי, אך עם השמחה מגיעים האתגרים והקשיים עבור ההורים במשך היום והלילה כאחד.
על מנת להקל על תחושות העייפות והבלבול וכדי להיות יעילים יותר בזמן, אנחנו ב-Biamba פיתחנו עבורכם פתרונות חדשניים, טכנולוגיים ומהפכניים שיהפכו את שגרת האכלת התינוק שלכם לנוחה יותר, ואת התינוק שלכם למאושר ורגוע יותר.

אנחנו בחברת Biamba מאמינים כי להורים מגיעה עזרה אמיתית כדי שיוכלו להיות רגועים יותר, ובכך לאפשר לבייבי שלהם להתמקד בהתפתחות תקינה ונינוחה. לשם כך גייסנו אלינו את צוות המומחים, המהנדסים והמעצבים הטובים ביותר בענף.

אנו מאמינים כי ישראל היא מעצמת טכנולוגיה אשר נחלה הצלחה בכל תחומי חיינו, החל מהרפואה ועד לתקשורת, בעוד תחום התינוקות, דור העתיד, עדיין בחיתוליו, ויש צורך אמיתי בפיתוח שלו.

השליחות והחזון שלנו היא לאפשר להורים לקבל את המענה הטכנולוגי המתקדם ביותר, שיעזור להם בהקלה על אתגרים שונים הקשורים בטיפול בתינוק שלהם כאשר אלו יתבצעו בקלות, ביסודיות ובבטיחות. המוצרים שלנו נועד לאפשר להורים קצת רגעי נחת ומנוחה, שיעזרו להם לתפקד טוב יותר, ולא פחות חשוב מזה – ליהנות מתינוק רגוע, ומאושר.

WhatsApp
דילוג לתוכן